Preskočiť navigáciu


10. októbra 2018
sa konala porada riaditeľov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Verejnej knižnice Mikuláša Kováča v Banskej Bystrici. 

12. septembra 2018 sa konala porada riaditeľov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene. 

25. apríla 2018 sa konali porady riaditeľov, metodikov a bibliografov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Verejnej knižnice Mikuláša Kováča v Banskej Bystrici. 

7. decembra 2017 sa konali porady riaditeľov, metodikov a vedúcich služieb regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene. 

20. apríla 2017 sa konali porady riaditeľov, metodikov a bibliografov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Knižnice M. Hrebendu v Rimavskej Sobote. 

14. decembra 2016 sa konala porada vedúcich služieb regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene. 

1. decembra 2016 sa konala porada pracovníkov akvizície a katalogizácie regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

1. decembra 2016 sa konala porada metodikov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

17. mája 2016 sa konala porada bibliografov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Novohradskej knižnice v Lučenci.

17. mája 2016 sa konala porada riaditeľov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Novohradskej knižnice v Lučenci.

9. februára 2016 sa konala porada riaditeľov a metodikov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.  

25. novembra 2015 sa konala porada pracovníkov akvizície a katalogizácie regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

25. novembra 2015 sa konala porada metodikov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

11. septembra 2015 sa konala porada bibliografov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Verejnej knižnice Mikuláša Kováča.

11. septembra 2015 sa konala porada riaditeľov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Verejnej knižnice Mikuláša Kováča.

26. mája 2015 sa konala porada riaditeľov a metodikov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

11. novembra 2014 sa konala porada riaditeľov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

11. novembra 2014 sa konala porada metodikov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

19. júna 2014 sa konala porada riaditeľov a metodikov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

19. júna 2014 sa konala porada vedúcich služieb regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Krajskej knižnice Ľudovíta Štúra vo Zvolene. 

30. apríla 2014 sa konala porada riaditeľov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Hontiansko-novohradskej knižnice A. H. Škultétyho vo Veľkom Krtíši.

30. apríla 2014 sa konala porada bibliografov regionálnych knižníc Banskobystrického samosprávneho kraja v priestoroch Hontiansko-novohradskej knižnice A. H. Škultétyho vo Veľkom Krtíši.